Круглий канальний вентилятор Ruck EL 500 D4 01

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Ruck |
| Розхід повітря | 9850 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 84 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 2060 об/мин |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 504х515х504 мм |
| Споживана потужність, Вт | 1930 Вт |
| Робоча температура, °C | до +70 |
| Вага | 23.6 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 500 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Є |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Канальний вентилятор у круглому корпусі Ruck EL 500 D4 01 займає лідируючі позиції на ринку вентиляційної техніки. Перевершити його технічні характеристики не зміг не єдиний аналогічний апарат. Високий ККД говорить про те, що за високої продуктивності обсяг споживаної енергії залишається невеликий. Спрямляющий апарат розкручує потік повітря таким чином, щоб підвищити статичний тиск.
Лопатки складного контуру з безперервним меридиональным каналом підвищують потужність роботи вентилятора. Електродвигун розмістили в області втулки, щоб він не заважав проходженню повітря. Корпус пристрій ідеально підходить розміром патрубка. Монтується Ruck EL 500 D4 01 прямо в повітропровід, що не приносить незручностей щодо додаткового простору.
Турбінний вентилятор EL 500 D4 01 фірми Ruck – це саме правильне рішення при виборі обладнання даного типу. Магазин Альтер Ейр пропонує Вам оцінити роботу даної моделі, замовити товар можна прямо на сайті.
Габаритне креслення Ruck EL 500 D4 01


















