Безшумний канальний вентилятор Soler&Palau TD-SILENT 800/200

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 790/900 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 18/19 дБа |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2480/2780 |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 327x264x568 мм |
| Споживана потужність, Вт | 90/95 Вт |
| Робоча температура, °C | -20...+60 С |
| Вага | 8.7 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 200 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Канальний вентилятор TD- 800/200 SILENT (Soler&Palau) для круглих повітроводів, призначені для установки в комерційних або житлових приміщеннях. Компактні розміри пристрою дозволяють проводити монтаж приховано, в невеликому просторі або в підвісній стелі. Безшумна робота сприяє тому, що вентилятори можна встановлювати поряд з житловими кімнатами, не боячись, що їх робота принесе дискомфорт мешканцям, навіть в нічний час.
Вся конструкція складається з двох комплектуючих:
- кронштейн – монтується в повітропроводи;
- основа – вміщає в себе всі необхідні елементи.
Вентилятор виготовляється з протиударного пластика і забезпечує тиху роботу. Такий результат вдалося досягти за рахунок того, що пристрій складається з перфорованого корпусу, який направляє звукові хвилі на спеціальний матеріал, який поглинає звуки від роботи двигуна. Крім того, лопаті спеціальної діагональної структури також направляють потоки повітря на звукоізолююче покриття.
Додатково між кріпильним кронштейном і основним корпусом розташовані гумові ущільнювачі, які запобігають перетікання повітря і вібрації від роботи двигуна. А завдяки кріпильним хомутам монтаж і розбір пристрою відбувається швидко і без спеціального обладнання. Крім того, під'єднати вентилятор до електромережі можна за допомогою клемної коробки, яка обертається на 360°.
Усередині вентилятора TD- 800/200 SILENT знаходиться однофазний двошвидкісний двигун, який працює за допомогою кулькових підшипників і доповнений термозахистом. Вона дозволяє працювати пристрою довгий період безперервно, запобігаючи перегрів. Швидкість обертання лопатей контролюється за рахунок регулювання рівня напруги. ЄС-двигун має клас захисту IP44 і клас ізоляції B.
Придбати канальний вентилятор від іспанського виробника можна в салоні компанії Альтер Ейр, яка є офіційним дилером Soler&Palau. Зробити це можна скориставшись можливостями сайту мул зателефонувавши за номером 0800330828.
Робоча характеристика Soler&Palau TD-SILENT 800/200
Габаритне креслення Soler&Palau TD-SILENT 800/200


















