Осьовий вентилятор для ванної Elicent E-STYLE 150 PRO T, з таймером

Осьовий вентилятор для ванної Elicent E-STYLE 150 PRO T, з таймером
Код товару: a-2MU7609
AI аналітика товару
Основні характеристики
Бренд:
Elicent
Розхід повітря:
295 м³/ч
Площа до, м²:
20
Рівень шуму, дБ:
43.9 дБа
Тип монтажу:
Вбудований
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Осьовий вентилятор для ванної Elicent E-STYLE 150 PRO T, з таймером
| Бренд | Elicent |
| Розхід повітря | 295 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 43.9 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 2300 об/х |
| Опції керування | Таймер |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 200х200 мм |
| Споживана потужність, Вт | 25 Вт |
| Робоча температура, °C | 40 °C |
| Вага | 1.0 к |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 150 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Elicent E-Style 150 PRO T - високонапірний осьовий вентилятор з таймером затримки вимкнення (2 -20 хв). Ідеальний вибір для невеликих офісних і побутових приміщень з надмірною вологістю: кухні, санвузла, ванної кімнати, фітнес-центру, пральні. Наявність бризкозахищеного клапана запобігає потраплянню вологи всередину корпусу, продовжуючи термін служби обладнання.
Вентилятор використовується для прямого видалення брудного повітря за межі приміщення, через невеликі повітроводи довжиною до 3 метрів. Монтується на стіну, стелю, в отвір вентиляційної шахти. Модель оснащена захисною заслінкою, що запобігає потраплянню зворотного потоку повітря при вимкненому вентиляторі. Двигун має систему від перегріву, яка дозволяє працювати при температурі від 0 ° C до 40 ° C протягом тривалого часу.
Особлива конструкція крильчатки Elicent E-Style 150 PRO T розроблена так, що максимально знижує небажаний шум при роботі обладнання, навіть на максимальній потужності. Дана модель дозволяє зберігати тишу і спокій вашого простору. Сучасна зовнішня панель виглядає естетично, що не помітно, і підходить під будь-який інтер'єр.
У розробці та виробництві вентилятора використовуються новітні технології, із застосуванням високоміцного термопласта (пластик ABS). Стійкість матеріалу до механічного впливу і ультрафіолету дозволяє збільшити термін експлуатації пристрою. Обслуговування просте і зручне завдяки легкознімною передній панелі, що дозволяє проводити чистку із застосуванням миючих засобів.
Вентилятор використовується для прямого видалення брудного повітря за межі приміщення, через невеликі повітроводи довжиною до 3 метрів. Монтується на стіну, стелю, в отвір вентиляційної шахти. Модель оснащена захисною заслінкою, що запобігає потраплянню зворотного потоку повітря при вимкненому вентиляторі. Двигун має систему від перегріву, яка дозволяє працювати при температурі від 0 ° C до 40 ° C протягом тривалого часу.
Особлива конструкція крильчатки Elicent E-Style 150 PRO T розроблена так, що максимально знижує небажаний шум при роботі обладнання, навіть на максимальній потужності. Дана модель дозволяє зберігати тишу і спокій вашого простору. Сучасна зовнішня панель виглядає естетично, що не помітно, і підходить під будь-який інтер'єр.
У розробці та виробництві вентилятора використовуються новітні технології, із застосуванням високоміцного термопласта (пластик ABS). Стійкість матеріалу до механічного впливу і ультрафіолету дозволяє збільшити термін експлуатації пристрою. Обслуговування просте і зручне завдяки легкознімною передній панелі, що дозволяє проводити чистку із застосуванням миючих засобів.
Детальну інформацію та ціни на вентилятори Elicent 150 PRO T Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Альтер Ейр.
Робоча характеристика Elicent E-STYLE 150 PRO T
Габаритне креслення Elicent E-STYLE 150 PRO T
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити
















