Vortice Vario 150/6" P LL S - віконний вентилятор зі шнуровим вимикачем

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Vortice |
| Розхід повітря | 380 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 46.9 дб |
| Тип монтажу | Установка в тонкі стіни, стелю та вікна |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 2210 |
| Опції керування | Шнуровий вимикач |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Розміри, мм | 215 х 218 х 131 мм |
| Споживана потужність, Вт | 32 Вт |
| Робоча температура, °C | до +50 °C |
| Вага | 2.07 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 150 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Вентилятори осьового типу Vortice 150/6 P LL S призначені для монтажу в системах повітроводів в стіни чи вікна. Деталі вентилятора виготовлені з екологічно чистої пластмаси, що дозволяє повторно використовувати матеріал після переробки. Робоче колесо та корпус вентилятора виконані з високоякісної пластмаси, яка є стійкою до зовнішніх дій.
Технічні особливості віконного вентилятора Vortice 150/6 P LL S
Двигун осьового вентилятора укомплектований шарикопідшипниками, що дозволяє збільшити робочий ресурс моделі. Дана модель має відмінну особливість - вона подовжений термін експлуатації. До особливостей даного вентилятора належить також те, що він керується шнуровим вимикачем. Разом ці технічні рішення забезпечують не один рік якісної роботи.
Осьовий вентилятор Vortice 150/6 P LL S може працювати як на приплив, так і витяжку повітря. Вентилятори забезпечують високий рівень продуктивності, споживаючи найменшу кількість енергії. Детальну інформацію та ціни осьових вентиляторів Vortice 150/6 P LL S Ви можете дізнатися у операторів Альтер Ейр.


















