Внутрішній блок теплового насоса Mitsubishi Electric Hydrobox reversable ERSD-VM6E

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Максимальна температура опалення / ГВП | 70°C |
| Напруга внутрішнього блоку | 220-240/1/50 |
| Об'єм вбудованого бойлера ГВП | - |
| Тип теплового насоса | Повітря-вода |
| Тип виконання | Спліт |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 800 x 530 x 360 мм |
| Рівень шуму, дБ | 41 дБ |
| Вага | 38 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Колір | Білий |
| Потужність вбудованого ТЕНу | 2 + 4 кВт |
| Функції | Опалення / Охолодження |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Японія |
Mitsubishi Electric Ecodan Hydrobox (reversable) ERSD-VM6E - це внутрішній модуль теплового насоса, реверсивна модель, яка працює на опалення й на охолодження, але не має вбудованого бака ГВП та розширювального бака.
Особливості внутрішнього блоку теплового насоса Mitsubishi Electric Hydrobox (reversable) ERSD-VM6E
Технічні компоненти внутрішнього блоку покликані забезпечити ефективність та безперебійність роботи. До цих складників належить: циркуляційний насос, пластинчастий теплообмінник, електричний ТЕН для догріву води, датчик потоку, манометр та магнітний картриджний фільтр. Для підключення Mitsubishi Electric Hydrobox (reversable) ERSD-VM6E до мережі достатньо 1~230 В, 50 Гц.
Внутрішній блок керується через сенсорну панель і підтримує двозонне опалення (наприклад, тепла підлога та радіатори). Система автоматично адаптує роботу насоса до температури в приміщенні через термостат PAR-WR61R-E. Користувач може вибирати режими роботи — автоматичний, звичайний, повільний або швидкий.
У внутрішніх блоках серії E присутня функція автоматичного регулювання температури охолодження залежно від погоди. Це допомагає працювати ефективніше й економніше.
Також для користувача доступне дистанційне керування через додаток MELCloud, яке передбачає можливість доступу як постійним мешканцям, так і майстрам під час сервісного обслуговування.
ERSD-VM6E працює з зовнішніми блоками Eco Inverter (модифікації SUZ-SWM100VAH, SUZ-SWM80VA2, SUZ-SWM60VA2, SUZ-SWM40VA2) та Eco Inverter Hyper Heating (модифікации SUZ-SHWM60VAH, SUZ-SHWM40VAH). До нього підключається зовнішній бойлер непрямого нагріву, який гріється від теплового насоса через вбудований теплообмінник, та комбінується з каскадами та сонячними панелями (для цього потрібне додаткове устаткування).







