Витяжний вентилятор Maico EVN 22 P, для установки в тонкі стіни і вікна

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Maico |
| Розхід повітря | 490 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 48 дБа |
| Тип монтажу | Віконний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень захисту | IP24 |
| Номінальна частота обертання | 1160 |
| Опції керування | Шнуровий вимикач |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Автоматична заслінка |
| Розміри, мм | 226х226 мм |
| Споживана потужність, Вт | 37 Вт |
| Робоча температура, °C | 40 °C |
| Вага | 3.9 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 225 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Віконні вентилятори Maico EVN 22 P створені для організації примусової витяжної вентиляції в магазинах, виставкових залах, закладах громадського харчування (ресторани, кафе, їдальні), офісних приміщеннях, розмежованих тонкими перегородками.
Монтаж даних вентиляційних агрегатів проводиться в тонких стінах, а також вікнах з максимальною товщиною 30 мм. При цьому виробники не рекомендують встановлювати пристрої в подвійні стулчасті вікна.
Корпус пристрою виготовлений з якісного і міцного пластику, який стійкий до ударів і ультрафіолетових випромінювань. Крім того, даний вентилятор без проблем можна розібрати для проведення очищення, що виключає можливість появи будь-яких поломок або перегрівів системи.
Також, слід зазначити наявність високоефективного двигуна, який відрізняється тихою і надійною роботою, чого вдалося домогтися завдяки оснащенню металокерамічними підшипниками. Додатково модель комплектується шнуровим вимикачем, довжина якого становить один метр, і ручною заслінкою, яка запобігає забрудненню вентилятора.
Якщо Ви вирішили придбати дане обладнання або хочете отримати кваліфіковану консультацію фахівців компанії Альтер Ейр, телефонуйте (044) 223-7-223
Робоча характеристика Maico EVN 22 P
Габаритне креслення Maico EVN 22 P












