Витяжний вентилятор Maico ER 60 EVZ

Витяжний вентилятор Maico ER 60 EVZ
Код товару: a-14647
AI аналітика товару
Основні характеристики
Бренд:
Maico
Розхід повітря:
61 м³/ч
Площа до, м²:
20
Рівень шуму, дБ:
40 дБА
Тип монтажу:
Вбудований
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Витяжний вентилятор Maico ER 60 EVZ
| Бренд | Maico |
| Розхід повітря | 61 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 40 дБА |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень захисту | IP X5 |
| Опції керування | Таймер |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Розміри, мм | 251х251 мм |
| Споживана потужність, Вт | 21 Вт |
| Робоча температура, °C | 40 °C |
| Гарантія | 60 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Компанія Maico активно займається виготовленням нової продукції і вдосконаленням старих серій. Нещодавно на ринку кліматичного обладнання з'явилися оновлені моделі витяжних вентиляторів Maico ER:
- ER 60 E в стандартному виконанні;
- ER 60 EVZ з таймером;
- ER 60 EH з гідростатом.
Модель ER 60 EVZ виконана з таймером уповільнення з об'ємною витратою повітря 61 м3 / год. Уповільнення включення становить 50 секунд, а час вибігу - 15 хвилин. Швидкість обертання у даного вентилятора не регулюється, це можливо тільки в моделях Maico ER 100 EVZ.
Вентилятор призначений для витяжної вентиляції однієї або двох кімнат. Його рекомендується встановлювати в «брудних» зонах (ванна кімната, санвузол, кухня, гардероб та інші підсобні приміщення). Спеціальні фільтруючі елементи призначені для захисту двигуна від пилу та інших дрібних частинок, таким чином вентилятор прослужить довгий час без втрати електроенергії. Для заміни фільтрів не потрібні додаткові інструменти.
Ступінь захисту IP X5 дозволяє установку в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості. Варто звернути увагу на дизайн обладнання. Плоска передня панель не тільки приховує двигун від шкідливого впливу навколишнього середовища, але і прекрасно доповнює інтер'єр приміщення. Панель може повертатися приблизно на 5º.
Ефективну роботу обладнання гарантує двигун EC з підвищеним захистом від перевантаження. Кулькові підшипники сприяють довговічною роботі пристрою без втрати ефективності.
Монтаж обладнання здійснюється легко і швидко завдяки спеціальним кріпленням. Варто відзначити, що штекерное електричне з'єднання набагато спрощує встановлення вентилятора. Для цього обладнання використовується корпус для прихованого монтажу ER-UP / GH, який необхідно придбати окремо.
Більш детальну інформацію про витяжний вентилятор для ванної Maico ER 60 EVZ і інші модифікації ви можете дізнатися в компанії Альтер Ейр, звернувшись за номером телефону (044) 223-7-233 або залишивши заявку на нашому сайті.
Доставка обладнання здійснюється за попереднім замовленням!
вас може зацікавити








