Витяжний вентилятор Electrolux EAFR-120 Red

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Electrolux |
| Розхід повітря | 195 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 31 дБа |
| Тип монтажу | Настінний |
| Колір | Червоний |
| Країна виробник | Китай |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 2483 |
| Опції керування | Стандарт |
| Ширина | 175 мм |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Висота | 165 мм |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 175х165 мм |
| Споживана потужність, Вт | 20 Вт |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Глибина | 85 мм |
Витяжний вентилятор Electrolux EAFR-120 Red – техніка для усунення відпрацьованого повітря з приміщень з підвищеним рівнем вологи. Найчастіше дане обладнання використовують для кімнат з відсутністю або недостатньою прохідністю свіжого повітря.
Конструкційні особливості
Відмінною рисою даного обладнання є їх дизайн, а саме червоний колір фарбування. Вентилятор Electrolux Rainbow EAFR 120 стане не лише корисним пристроєм у вашому домі/квартирі або офісі, але і візуально вдало доповнить інтер'єр.
Основним завданням обладнання є запобігання появи: пилу, підвищеної вологи, алергенів, цвілі, конденсату та неприємних запахів, які погано впливають як на стан мешканців, так і зовнішній вигляд техніки у приміщенні.
Витяжний вентилятор Electrolux Rainbow EAFR 120 має наступні переваги:
- Двигун на кулькопідшипниках – збільшує продуктивність, зберігає тривалість роботи обладнання.
- Мотор з крильчаткою – знижує звуковий тиск, навіть при максимальній роботі техніки.
- Зворотний клапан – при вимкненому стані вентилятора, блокує прохід для потрапляння зворотної тяги повторно у приміщення.
- IPX4 захист – не дозволяє воді потрапити всередину обладнання.
- Міцний корпус з ABC пластику.
Застосування
Electrolux Rainbow EAFR 120 (червоний) – техніка для витяжки забрудненого повітря, може використовуватися як в побутових: будинках, дачах, квартирах, так і комерційних приміщеннях: офісах, магазинах, кафе, готелях тощо.
Монтаж, обслуговування та управління
Монтаж вентилятора – настінний/стельовий. Установку обладнання необхідно надати професіоналам, важливо пам'ятати, що від правильного підключення обладнання залежить його налагоджена робота. У разі самостійного монтажу рекомендуємо чітко слідувати інструкції (входить в поставку). Обслуговування складається з видалення дрібного сміття та пилу із зовнішньої та внутрішньої частини техніки. Управління вентилятором проводитися за рахунок вимикача.
Купити осьовий вентилятор Electrolux Rainbow EAFR 120 Red можна на сайті кліматичного обладнання Альтер Ейр або зателефонувавши за номером 0-800-33-08-28. Для додаткових питань, уточнення технічних характеристик або професійного підбору техніки клікайте на кнопку зворотного зв'язку.





















