Витяжний вентилятор Electrolux EAFR 100 beige

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Electrolux |
| Розхід повітря | 100 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 30 дБА |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Бежевий |
| Країна виробник | Китай |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 2524 |
| Опції керування | Стандарт |
| Ширина | 150 мм |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Висота | 140 мм |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 150х140 мм |
| Споживана потужність, Вт | 15 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 0.46 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Витяжний вентилятор Electrolux EAFR 100 beige – техніка для видалення відпрацьованого повітря з приміщень. Найчастіше застосовується для кімнат з підвищеним рівнем вологи: ванних, комор, санвузлів, гардеробних тощо.
Конструкційні особливості
Витяжний вентилятор Electrolux Rainbow EAFR 100 beige відрізняється низькими шумовими показниками: при максимальній продуктивності шум техніки не перевищує 30 дБа.
До переваг вентиляторів відносяться:
- Корпус з ABC-пластику – захищає внутрішнє наповнення обладнання, вберігає його від потрапляння дрібного сміття, комах тощо всередину.
- Двигун на кулькопідшипниках – збільшує продуктивність обладнання.
- IPX4-захист – забезпечує стійкість до бризок води, дозволяє встановлювати вентилятор у приміщеннях з високим рівнем вологості.
- Зворотний клапан – необхідний для запобігання зворотної тяги, коли вентилятор відключений.
Дизайн вентилятора виконаний у лаконічному стилі, квадратна форма із зовнішньою декоративною панеллю, що пофарбована в бежевий колір, стане вдалим, а головне ефективним доповненням до вашого інтер'єру.
Застосування
Осьовий вентилятор Electrolux Rainbow EAFR 100 (бежевий) можна використовувати як для побутових, так і комерційних приміщень: будинків, квартир, офісів, салонів краси, готелів тощо.
Монтаж, обслуговування та управління
Монтаж – настінний/стельовий. Установка вентилятора повинна здійснюватись за допомогою спеціалізованого персоналу, так ви будете максимально впевнені у правильному та якісному підключенні обладнання. Якщо ви прийняли рішення встановити техніку самостійно, однією з головних порад стане чітке дотримання інструкції (входить в комплект поставки вентилятора). Обслуговування складається з періодичного очищення вентилятора від пилу, дрібного сміття тощо. Керувати технікою можна за допомогою вимикача.
Купити вентилятор Electrolux Rainbow EAFR 100 можна в магазині кліматичного обладнання Альтер Ейр або зателефонувавши за номером 0-800-33-08-28. Якщо у вас залишилися питання, потрібна консультація або професійний підбір обладнання, клікайте на кнопку зворотного зв'язку та незабаром ми з вами зв'яжемось.












