Витяжний вентилятор для ванної Soler&Palau EDM-100

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 95 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 40 дБА |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2450 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Розміри, мм | 155 х 155 х 98 мм |
| Споживана потужність, Вт | 13 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 °C |
| Вага | 0.48 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Soler&Palau EDM-100 – побутовий вентилятор іспанського виробництва для створення витяжної вентиляції в приватному будинку або міській квартирі. Модель представляє з себе найбільш бюджетний, базовий варіант, який не має вбудованих датчиків, таймерів, зворотних клапанів і комплектується стандартним двигуном (моделі з маркуванням Z мають двигун з підвищеним робочим ресурсом, на шарикопідшипниках).
Як випливає з маркування осьового вентилятора його максимальна продуктивність перебувати в межах 95 м3/год і він монтується в повітропровід з діаметром каналу 100 міліметрів. Шум видаваний вентилятором при роботі знаходиться в межах 40 дБ, а споживання електроенергії в межах 13 Вт.
Оскільки вентилятор Soler&Palau EDM-100 призначений в першу чергу для душових і ванних виробник подбав про те, щоб його було безпечно використовувати його клас герметичності II, клас ізоляції B, ступінь захисту оболонки ел. Обладнання IP 44. Так що пар і навіть дрібні бризки не заподіють вентиляційного обладнання шкоди.
За детальною інформацією по товару ви можете звернутися скориставшись формою замовлення на сайті або зателефонувавши за вказаним .
Робоча характеристика Soler&Palau EDM-100
Габаритне креслення Soler&Palau EDM-100












