Віконний вентилятор Soler&Palau HV-300 AE, з можливістю реверсивної роботи

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 700/750/1100 м³/г |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 38/46 дБа |
| Тип монтажу | Віконний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 1150 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Автоматична заслінка |
| Розміри, мм | 368 х 403 х 175-200 мм |
| Споживана потужність, Вт | 68 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 45 |
| Вага | 5.1 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 315 мм |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Soler&Palau HV-300 AE - вентилятор, призначений для монтажу на скло або перегородку невеликої товщини. При управлінні з пультів CR-150 або REB-1R є можливість виставити прямий або реверсивний режими роботи (на витяжку або приплив).
Коли пристрій вимкнено, забірну решітку автоматично закривають пластикові жалюзі, що запобігають зворотній тязі в системі. Модель оснащена однофазним двигуном з постійною продуктивністю 1100 кубічних метрів на годину, або в 700 при реверсі.
Для тривалої безпечної роботи передбачений штатний захист від перегріву. Вентилятор виконаний з якісного ABS пластика і захищений від попадання бризок і пилу по класу IPX4. Штатне кріплення передбачає його установку на простінки до 2.5 см, але при необхідності можна замовити подовжений варіант.
Придбати Soler&Palau HV-300 AE у Києві або замовити його доставку в будь-яке місто України ви можете зв'язавшись зі співробітниками компанії Альтер Ейр.
Робоча характеристика Soler&Palau HV-300 AE














