Віконний вентилятор Soler&Palau HV-150 A, з пультом керування CR-150

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 225 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 39 дБа |
| Тип монтажу | Віконний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 1800 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Автоматична заслінка |
| Розміри, мм | 230 х 251 х 134-157 мм |
| Споживана потужність, Вт | 32 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 45 |
| Вага | 2 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 150 мм |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Soler&Palau HV-150 A це вентилятор, призначений для установки на скло або тонку (до 2,5 см) перегородку. Опціонально доступний монтаж на більш товсті стіни. Модель працює на витяжку з потужністю до 255 кубічних метрів повітря в годину, або забезпечує природну вентиляцію приміщення. Передня решітка виконана у вигляді пластикових жалюзі.
В залежності від встановленого режиму роботи, вони автоматично закриваються при вимиканні вентилятора, запобігаючи руху повітряного потоку у зворотний бік, або залишаються відкритими для забезпечення вільної циркуляції повітря. Перемикання між режимами слід проводити пультом CR-150. Корпус і крильчатка моделі виконані з високоякісного пластику. На передній панелі є світловий індикатор робочого стану.
Щоб купити якісний і надійний вентилятор Soler&Palau HV-150 A по самій вигідною ціною - звертайтеся до фахівців компанії Альтер Ейр.
Робоча характеристика Soler&Palau HV-150 A










