Віконний вентилятор Maico EVR 31, з реверсивним режимом роботи

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Maico |
| Розхід повітря | 1400 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 63 дБа |
| Тип монтажу | Віконний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Повітряний фільтр | Немає |
| Рівень захисту | IP20 |
| Номінальна частота обертання | 1440 об/х |
| Опції керування | Реверсивна робота |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Автоматична заслінка |
| Розміри, мм | 410х410 мм |
| Споживана потужність, Вт | 110 Вт |
| Робоча температура, °C | 40 °C |
| Вага | 6.8 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 315 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Maico EVR 31 - потужна і продуктивна модель віконних вентиляторів, яка активно застосовується для організації припливно-витяжної вентиляції офісних, житлових і службових приміщень, а також в торгових залах, кафе і ресторанах, виробничих і складських приміщеннях. Дане обладнання буде особливо актуальним для установки в старих приміщеннях, де не передбачено проведення звичайної вентиляційної системи.
З головних переваг роботи пристроїв слід відзначити компактні форми, низькі шумові характеристики, прихований монтаж, а також легкість і простоту в обслуговуванні.
Важливий плюс даних вентиляторів — висока якість матеріалів і комплектуючих. Корпус виконаний з ударостійкого пластику, який також володіє захистом від ультрафіолетових випромінювань. Також, вентилятори мають надійний двигун з підшипниками, передбачений захист від перевантажень.
Виробники рекомендують перед установкою і монтажем даних агрегатів ознайомитися з інструкцією. Детальну інформацію та ціни на віконні вентилятори Maico EVR 31 Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Альтер Ейр.
Робоча характеристика Maico EVR 31
Габаритне креслення Maico EVR 31








