Відцентровий витяжний вентилятор Meltem VARIO-II 60-І

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Meltem |
| Розхід повітря | 60 м³/г |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 43,5 дБА |
| Тип монтажу | Настінний, вбудований, стельовий |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Повітряний фільтр | G2 |
| Рівень захисту | IPX5 |
| Номінальна частота обертання | - |
| Опції керування | Інтервальний вимикач |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Розміри, мм | 263х263 мм |
| Споживана потужність, Вт | 17 Вт |
| Робоча температура, °C | до +45 °C |
| Вага | 2 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 80 мм |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Одноступінчатий вентиляторний блок V-II 60-I має функцію регулювання тимчасового інтервалу і таймер вимкнення.Такі можливості забезпечують максимальну зручність для користувача і економію електроенергії за рахунок повністю автоматизованої роботи відповідно до заданого часу.
ДОДАТКОВИЙ ФУНКЦІОНАЛ
Вентилятор відразу включається при натисканні на вимикач світла або окрему клавішу, а відключається по закінченню 15 хвилин після вимкнення - це заводське налаштування. Ви можете задати час відключення (вибігу) самостійно в діапазоні від 3 до 20 хвилин.
Інтервальний режим роботи активується після останнього відключення вентилятора. Наприклад, згідно заводських налаштувань, він не буде працювати протягом однієї години, потім автоматично включиться на 15 хвилин і після закінчення цього часу відключиться.
Ви також можете самостійно відрегулювати часовий інтервал включення вентилятора - в діапазоні від 1 до 12 годин. Таким чином, пристрій буде автоматично вмикатися в роботу раз в 2, 3, 10 або 12 годин і відключатися за таймером, відпрацьовуючи встановлений час вибігу.
ЗАСТОСУВАННЯ
VARIO-II 60-I призначений для невеликих за площею приміщень - ванної кімнати, туалету, кухні і комори. Вентилятор швидко і ефективно усуває неприємний запах і вологу, функціонуючи згідно із заданим вами індивідуальним налаштуванням.
КОНСТРУКЦІЙНІ ОСОБЛИВОСТІ
Вентиляторний блок V-II 60-I оснащений енергоефективним металевим електродвигуном із зовнішнім ротором і високоякісною пластиковою крильчаткою.
У його комплектацію також входить:
- захисна декоративна кришка білого кольору;
- повітряний фільтр класу G2;
- тримач фільтра.
МОНТАЖ І ОБСЛУГОВУВАННЯ
Для установки вентилятора вам обов'язково потрібно купити корпус із зворотним клапаном V-II U, в який з легкістю вставляється вентиляторний блок.
VARIO-II 60-I передбачає 2 варіанти монтажу: прихований (в стелю або стіну) і настінний. Для збереження естетичного вигляду інтер'єру кімнати установку рекомендується монтувати приховано, щоб видимою залишалася тільки зовнішня кришка матового білого кольору.
Виробник рекомендує початкове підключення довірити досвідченому уповноваженому майстру.
Спеціалізованого обслуговування пристрій не вимагає. Вам знадобиться всього лише міняти повітряний фільтр кожні 2-3 місяці і робити очистку зовнішньої декоративної кришки вологою серветкою.
Ви можете купити витяжний відцентровий вентилятор V-II 60-I в онлайн-магазині Альтер Ейр за рекомендованою виробником ціною.




























