Відцентровий витяжний вентилятор Meltem VARIO-II 60-BM-I

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Meltem |
| Розхід повітря | 60 м³/г |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 44,5 дБа |
| Тип монтажу | Настінний, вбудований, стельовий |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Повітряний фільтр | G2 |
| Рівень захисту | IPX5 |
| Опції керування | Інтервальний вимикач / Датчик руху / Таймер вимкнення |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Розміри, мм | 263х263 мм |
| Споживана потужність, Вт | 17 Вт |
| Робоча температура, °C | до +45 °C |
| Вага | 2 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 80 мм |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Meltem V-II 60-BM-I являє собою одноступінчатий вентиляторний блок з розширеним функціоналом. Оснащений датчиком руху, функцією регулювання тимчасового інтервалу і таймером відключення. Завдяки таким можливостям, вентилятор економічніший при використанні і зручний для користувача.
ДОДАТКОВИЙ ФУНКЦІОНАЛ
Датчик руху призначений для негайної активізації роботи вентилятора, якщо в приміщення заходять люди. Коли людина виходить з кімнати, вентилятор припиняє свою роботу по закінченню 15 хвилин після натискання на вимикач - згідно заводських налаштувань.
Налаштувати таймер відключення можна самостійно в діапазоні від 3 до 20 хвилин.
Вентилятор кожен раз оновлює час вибігу і відпрацьовує заданий таймером час після кожного вашого візиту.
Ви можете налаштувати інтервальний режим роботи - в діапазоні від 1 до 12 годин. Він активується після останнього виключення. Вентилятор буде автоматично вмикатися раз в 1, 2, 5, 7 або 10 годин і вимикатися по таймеру, відпрацьовуючи час вибігу. Згідно заводських налаштувань, пристрій буде включатися один раз в 60 хвилин і працювати протягом 15 хвилин, після чого автоматично відключається. Цей режим повністю автоматизує роботу вентилятора, дозволяючи вам не замислюватися про час його включення і виключення.
ЗАСТОСУВАННЯ
Відцентровий вентилятор VARIO-II 60-BM-I призначений для ефективного, легкого і швидкого усунення неприємних запахів і вологи з ванної кімнати, туалету, кухні, комори, вбиральні або пральні невеликої площі.
КОНСТРУКЦІЙНІ ОСОБЛИВОСТІ
Модель Meltem V-II 60-BM-I - це вентиляторний блок, за зовнішнім виглядом нагадує "равлика". Разом з ним поставляється зовнішня декоративна кришка, тримач фільтра і фільтр класу G2.
До тримача фільтра кріпиться електронна коробка, в якій розміщується плата для управління двигуном (датчики).
Вентиляторний блок також оснащений енергоефективним електричним двигуном із зовнішнім ротором і якісною пластиковою крильчаткою.
МОНТАЖ І ОБСЛУГОВУВАННЯ
V-II 60-BM-I передбачає 2 варіанти монтажу:
- настінний;
- прихований (в стіну або стелю).
Для установки вам обов'язково потрібен корпус V-II зі зворотним клапаном, він не входить до комплекту. Вентиляторний блок легко розміщується всередині корпусу.
Виробник рекомендує встановлювати вентилятор навпроти вхідних дверей в кімнату для кращої роботи датчика руху.
Обслуговування пристрою не вимагає спеціальних навичок. Важливо протирати захисну декоративну кришку серветкою з мильним розчином і в залежності від частоти використання вентилятора міняти повітряний фільтр - через кожні 2-3 місяці.
Ви можете купити Meltem V-II 60-BM-I за ціною, рекомендованою виробником в нашому онлайн-магазині. Доставка здійснюється по Києву і всій території України.



























