Відцентровий вентилятор з датчиком вологості та протипожежним клапаном Maico ER-APB 60 H

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Maico |
| Розхід повітря | 61 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 43 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Повітряний фільтр | G2 |
| Рівень захисту | IPX5 |
| Номінальна частота обертання | 1250 об/х |
| Опції керування | Датчик вологості |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 236х236 мм |
| Споживана потужність, Вт | 21 Вт |
| Робоча температура, °C | 40 °C |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 80 мм |
| Електропідключення | 220 V / 50 Hz |
Витяжний вентилятор Maico ER-APB 60 H передбачає установку в систему вентиляції з протипожежним захистом. Призначені для монтажу безпосередньо на стінах приміщень. Даний вентилятор може бути використаний в системах вентиляції при безперервній роботі. Безшумна модель, яка не вимагає обслуговування, а внутрішній фільтр G2 легко замінюється власником, без потреби використання спеціального інструменту.
Настінний вентилятор Maico ER-APB 60 H має надійний конденсаторний двигун, закритий з двох сторін підшипниками, що дозволяє економити енергію і гарантує роботу вентилятора протягом тривалого часу. Модель оснащена функцією регулювання з датчиком вологості. Він контролює мікроклімат в кімнаті, а якщо показник вологості перевищує норму, датчик самостійно активує роботу вентилятора до тих пір, поки вологість не досягне норми. Завдяки такій функції, мешканці більше не будуть турбуватися про появу цвілі або шкідливого грибка в кімнаті.
Витяжний вентилятор для ванної Maico ER-APB 60 H поставляється з вихлопних патрубком, номінальний діаметр якого 80 мм. Також конструкцію доповнює автоматичний металевий зворотний клапан, який запобігає появі зворотної тяги, а вентиляторний вузол вбудований в корпус. При пошуку вентилятора для ванної кімнати — радіальні вентилятори даної серії будуть хорошим вибором. Вони мають провертаючий корпус, завдяки чому приєднання вихлопного патрубка здійснюється зліва чи справа вгорі до головного стояка.
Радіальний вентилятор Maico ER-APB 60 H має високий потенціал по тиску (204 Па). Для простого і швидкого монтажу, вентилятори даної серії мають штекерне електричне з'єднання для установки вентилятора в корпусі. Щоб придбати даний вентилятор вам необхідно зателефонувати за номером 0800330828 або залишити заявку на сайті компанії Альтер Ейр.
Робоча характеристика Maico ER-APB 60 H
Габаритне креслення Maico ER-APB 60 H



















