Відцентровий вентилятор Soler&Palau EBB-170 N HT, з датчиком вологості і таймером

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 140/220 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 32/42 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Повітряний фільтр | Є |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 1050/1600 об/хв |
| Опції керування | Датчик влажности, таймер |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 284 х 337 х 170 мм |
| Споживана потужність, Вт | 36/48 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 °C |
| Вага | 3 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Soler&Palau EBB-170 N HT – це побутовий витяжної малошумний накладної вентилятор, який використовується для невимушеного усунення забрудненого повітря з приміщення. Дана серія може монтуватися в повітропроводи діаметром 100 мм.
Осьовий вентилятор EBB-170 N HT використовується в побутових умов, коли потрібно виконати витяжку повітря з кухонь, туалетів і ванних кімнат. Модель відмінно підійде для установки в квартирах і приватних будинках.
Головною особливістю побутового вентилятори Soler&Palau EBB-170 N HT є наявність спеціального гігростата (поріг спрацьовування 60-90%) і регульованого таймера (час спрацьовування від 2 до 30 хвилин).
Вентилятор EBB-170 N HT комплектується в корпус з міцного поліпропілену. З цього матеріалу також проводиться робоча крильчатка. Робочі лопаті виконані у діагональному стандарті, що дає можливість показувати кращі аеродинамічні показники.
Серцем даної серії виступає економічний однофазний двошвидкісний електродвигун 50 Гц, який дозволить значно підвищити ефективність роботи і максимально знизити шум від вентилятора до мінімального рівня.
Відцентровий вентилятор Soler&Palau EBB-170 N HT буде якісно виконувати свою роботу при малих і середніх показниках опору повітряного потоку. Він володіє чудовим зовнішнім дизайном, який не зіпсує, а навпаки тільки більше підкреслить ваш інтер'єр.












