Відцентровий вентилятор для ванної Vortice VORT Quadro Micro 100 I

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Vortice |
| Розхід повітря | 110/75 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 33,5 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 1010 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Зворотний клапан | Так |
| Споживана потужність, Вт | 27 Вт |
| Вага | 1.91 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Витяжний вентилятор VORT Quadro Micro 100 I відноситься до категорії відцентрових і головна функція, яку він виконує – це очищення приміщення від запиленого і задушливого повітря, а також боротьба з високою вологістю.
Саме тому найчастіше такий настінний вентилятор застосовується в приміщеннях ванних кімнат, санвузлах, туалетах. Особливістю вентилятора Vortice VORT Quadro Micro 100 I є те, що він призначений для прихованої установки: корпус пристрою ховається в стіні (або ж в підвісній стелі, в залежності від місця установки).
При цьому спереду вентилятор прикритий дизайнерської панеллю, яка не тільки ховає механізм від очей користувача, але і захищає його від негативних впливів. Маючи IPX4 ступінь захисту від вологи, вентилятор Vortice VORT Quadro Micro 100 I може ефективно працювати без виключення приміщеннях з постійною концентрацією вологи, а також під впливом водних бризок.
Монтаж такого пристрою провадиться в повітропровід діаметром 100 мм. Варто відзначити, що вентилятори Vortice досить схожі з вентиляторами німецького бренду Maico, але коштують на порядок дешевше. Щоб отримати даний вентилятор за вигідною ціною з доставкою в будь-який регіон України, телефонуйте в офіс Альтер Ейр по телефону: 0800330828.
Робоча характеристика Vortice VORT Quadro Micro 100 I
Габаритне креслення Vortice VORT Quadro Micro 100 I

















