Відцентровий вентилятор для ванної Soler&Palau EBB-175 S

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 175 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 45 дБа |
| Тип монтажу | Встраиваемый, настенный |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Повітряний фільтр | Немає |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 1400 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 275 х 245 х 145 мм |
| Споживана потужність, Вт | 70 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 °C |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Soler&Palau EBB-175 S – це витяжний вентилятор з продуктивністю від 100 до 175 м3/год, який допоможе видалити неприємні запахи і вологу з ванних кімнат і інших, невеликих по площі приміщень. Монтаж моделі, завдяки універсальній конструкції, здійснюється як на стелі, так і на стінах.
Корпус і крильчатки вентилятора Soler&Palau EBB-175 S виготовляється з надміцного поліпропілену і оснащена світлодіодним індикатором. Виріб комплектується однофазним двошвидкісним електродвигуном, який володіє захистом від перегріву і функцією регулювання швидкості напруги (230В-50Гц). А відцентрові робочі колеса, з загнутими вперед лопатками, володіють низьким рівнем шуму і високим статичним тиском. Вбудований зворотний клапан вентилятора не дозволяє відпрацьованого повітря, при виключеному режимі, потрапляти назад в приміщення.
Основні переваги вентиляторів серії EBB-175 S:
- при мінімальному енергоспоживанні забезпечують ефективне провітрювання приміщень;
- вентилятор працює безшумно;
- можуть використовуватися в умовах підвищеної вологості;
- мають сучасний дизайн і відмінно впишуться в інтер'єр будь-якого приміщення;
- оснащені двоступеневою системою регулювання продуктивності;
- механізм вентиляторів обладнаний зворотним клапаном, що запобігає тепловтрати;
- надійні і безпечні при експлуатації - клас захисту ІР44.
Враховуючи всі технічні характеристики, які має вентилятор Soler&Palau EBB-175 S – дана модель гарантовано може вважатися найбільш оптимальним варіантом для установки в житлових приміщеннях.
Робоча характеристика Soler&Palau EBB-175 S
Габаритне креслення Soler&Palau EBB-175 S
























