Відцентровий канальний вентилятор Systemair RS

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | 464 м³/г |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 48,3 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2431 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Прямокутний |
| Розміри, мм | 150х300 мм |
| Споживана потужність, Вт | 59,9 Вт |
| Робоча температура, °C | до +70 °C |
| Вага | 6.2 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 298x148 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 3~ 380 V/50 Hz |
Компанія Systemair випустила канальні вентилятори RS призначені для установки в прямокутні повітроводи. Діаметр приєднувальної частини вентилятора становить від 400х200 до 700х400 мм.
Корпус вентилятора виготовлений з листової сталі, що робить його більш міцним і збільшує робочий ресурс. Однофазний двигун оснащений зовнішнім ротором, крильчатка з загнутими назад лопатями, для захисту від перегріву є вбудований термоконтакт з електричним перезапуском.
Швидкість обертання лопатей регулюється з допомогою трансформатора або терристора, монтаж вентилятора може бути здійснено під будь-яким кутом відносно осі.
Дізнатися детальну інформацію та ціни канальних прямокутних вентиляторів Systemair RS Ви можете у менеджерів Альтер Ейр по ☎0800330828.


















