Відцентровий канальний вентилятор Soler&Palau CAB-PLUS

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 220/380 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 28/39 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP44, |
| Номінальна частота обертання | 1300 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 340х330х210 мм |
| Споживана потужність, Вт | 24/66 Вт |
| Робоча температура, °C | от -20 до +40 |
| Вага | 8 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 125 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Звуконепроникні вентилятори Soler&palau CAB-PLUS призначені для установки в промислових і комерційних приміщеннях, таких як: офісні та торгові приміщення, майстерні і цехи, а також кафе і ресторани.
Перевагою даних відцентрових вентиляторів є шумоізольований корпус, що виробляється з оцинкованої сталі, з додатковою теплоізоляцією (негорюче скловолокно 25 мм).
Вентилятори серії CAB-PLUS випускаються в таких типорозмірах:
- CAB 125*,
- CAB 160*,
- CAB 250*,
- CAB 315*.
*робочий діаметр (мм).
Дані вентилятори прості в обслуговуванні. Установка шумоізольованих вентиляторів CAB може проводитися в будь-якому положенні. Вентилятори мають зовнішню клемну коробку, високий степінь захисту від вологи і пилу, високий клас захисту електродвигуна, поставляються з монтажними опорами.
Вентилятори оснащені двох швидкісними двигунами, мають вбудований термозахист, кулькові підшипники, можливість зміни швидкості обертання, за допомогою напруги. Робоче колесо відцентрового вентилятора CAB-PLUS з загнутими вперед лопатками крильчатки.
Установка вентилятора проводиться за такими додатковими комплектуючими матеріалами:
- зворотний клапан (CAR),
- круглі гнучкі вставки (MSO),
- панельні фільтри (MFL-G4),
- круглі електричні повітронагрівачі (MBE),
- круглі шумоглушники (SIL),
- захисні решітки (APC),
- антивібраційні опори (KSE-45).
Електричні приналежності для даної серії відцентрових вентиляторів:
- пульт управління для 2-х швидкісних вентиляторів, настінний (COM-2),
- регулятори швидкості, електронні однофазні (REB),
- однофазні автотрансформаторні регулятори швидкості, 5-ти ступінчаті (RMB),
- вимикач (On/Off).
Вентилятор шумоізольований CAB-PLUS з робочою температурою від -20С до +40С, з максимальною витратою повітря від 380 м3/год до 1260 м3/год.
Дізнатися більш детальну інформацію про витяжні відцентрові вентилятори і ціни Soler&palau CAB-PLUS, Ви зможете, звернувшись у компанію Альтер Ейр.


















