Вентилятор з інфрачервоним датчиком Vortice M 150/6 PIR LL

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Vortice |
| Розхід повітря | 335 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 46 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 2100 |
| Опції керування | Таймер |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Споживана потужність, Вт | 30 Вт |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 150 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Вентилятори осьового типу M 150/6 PIR LL Vortice призначені для встановлення в трактах круглого перерізу. Корпус і сітка вентиляторів виготовлені із спеціального ABS пластику, який стійкий до зовнішніх впливів. Двигун вентилятори осьового типу має дві швидкості обертання.
Моделі вентиляторів М рекомендовано встановлювати в невеликих приміщеннях, наприклад в кухнях, ванних кімнатах або підсобних приміщеннях. Для підключення осьового вентилятора до електромережі є спеціально передбачені отвори на корпусі.
Лицьова сітка вентилятора кріпитися до корпусу на засувках, що дозволить швидко і просто встановити і отримати її для обслуговування. Діаметр робочого колеса становить 150 мм. Детальну інформацію та ціни осьових вентиляторів Vortice M 150/6 PIR LL Ви можете дізнатися у операторів Alter Air.
Робоча характеристика Vortice M 150/6 PIR LL
Габаритне креслення Vortice M 150/6 PIR LL














