Вентилятор з датчиком вологості Soler&Palau SILENT-100 CHZ VISUAL

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 95 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 26,5 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 2400 |
| Опції керування | Датчик вологості |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 158 х 158 х 109,3 мм |
| Споживана потужність, Вт | 8 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 °C |
| Вага | 0.57 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Soler&Palau SILENT-100 CHZ VISUAL - накладної вентилятор, який може монтуватися на стіну або на стелю. Основна середовище застосування пристрою – ванні кімнати.
Особливістю даного пристрою є наявність вбудованого таймера і гігростата. Користувач має можливість за допомогою кнопки на передній панелі виставити допустимий рівень вологості – 60, 70, 80 або 90%.
Індикація на передній панелі наочно відображає відносну кількість вологи в повітрі. Так само після досягнення необхідної вологості вентилятор може працювати необхідну кількість часу, заданий по таймеру – від 1 до 30 хвилин.
Позитивними особливостями вентиляторів Soler&Palau серії Silent є тиша роботи, яка досягається завдяки особливому кріплення електродвигуна, а так само привабливий дизайн, який дозволяє вписатися в будь-який інтер'єр.
Купити настінні вентилятори для ванної кімнати Soler&Palau SILENT-100 CHZ VISUAL компанія Альтер Ейр.
















