Вентилятор з датчиком вологості Soler&Palau Silent 100 CHZ Design

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 85 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 26,5 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 2400 |
| Опції керування | Таймер |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 188 х 188 х 129,5 мм |
| Споживана потужність, Вт | 8 Вт |
| Робоча температура, °C | від 0 до +40 °C |
| Вага | 0.65 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Вентилятор Soler & Palau Silent 100 CHZ Design зміг об'єднати в собі найкращі характеристики від європейського виробника. Він призначений для установки в системі вентиляції і забезпечує видалення брудного повітря і підвищеної вологості за рахунок своєї високої продуктивності - 85 м³/год. Крім стандартного індексу CZ, модель доповнена літерою H, яка вказує на вбудований гігростат - датчик вологості.
Він активує роботу двигуна, коли рівень вологості перевищить норму і пристрій працює до тих пір, поки показання не досягнуть норми. Це дозволяє створювати правильний мікроклімат в кімнаті, виключаючи можливість появи грибка і шкідливої цвілі. Крім того, завдяки цьому мешканці назавжди позбудуться проблем з запітнілими дзеркалами, навіть під час прийняття душу. Додатково вентилятор Soler & Palau Silent 100 CHZ Design оснащений таймером. З його допомогою власник може самостійно налаштувати час, через яке пристрій відключається. Це виключає холосту роботу двигуна і надлишкове споживання електрики.
Кришка вентилятора Soler & Palau Silent-100 CHZ Design виконана з протиударного пластика, який також захищає внутрішні компоненти пристрою від бризок води і механічного сміття. Білосніжний колір не втрачає своєї інтенсивності протягом тривалого періоду, а наявність чотирьох додаткових кольорових смуг зможуть урізноманітнити гаму і доповнити інтер'єр.
Електричний двигун вентилятора Soler & Palau silent-100 chz design оснащений захистом від перегрівання, а кулькові підшипники дозволяє йому працювати протягом тривалого періоду. На додаток, зворотний клапан перешкоджає проникненню забрудненого повітря назад в приміщення. Придбати модель Soler & Palau Silent 100 CHZ Design можна звернувшись до офіційного дилера - компанію Альтер Ейр за номером 0800330828 або скориставшись можливостями сайту.
Робоча характеристика Soler&Palau Silent-100 CHZ Design
Габаритне креслення Soler&Palau Silent-100 CHZ Design



















