Вентилятор з датчиком вологості Soler&Palau Silent 100 CHZ

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 95 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 26,5 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 2400 |
| Опції керування | Датчик вологості |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 158 х 158 х 109,3 мм |
| Споживана потужність, Вт | 8 Вт |
| Робоча температура, °C | від 0 до +40 °C |
| Вага | 0.57 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Soler&Palau Silent 100 CHZ - вентилятори європейської збірки, якість яких говорить саме за себе. Класичний дизайн пристрою дозволяє пристосувати цю модель до будь-якого інтер'єру.
Білий пластиковий корпус виготовлений за принципом високих технологій, тому є досить міцним. Вентилятори моделі CHZ оснащені спеціальними датчиками, що контролюють вологість в приміщенні, тому область застосування в основному - ванні кімнати та душові кабіни.
Підключення вентилятора до вимикача світла забезпечує його роботу в оптимальному режимі, тобто тоді, коли приміщенням безпосередньо хтось скористався. Зворотний клапан запобігає надходження зворотних потоків повітря через вентиляційну систему. Soler&Palau Silent 100 CHZможно замовити, звернувшись на сайт компанії "Альтер Ейр", отримавши при цьому якісну консультацію фахівців центру.
CHZ - таймер затримки і датчик вологості.
Робоча характеристика Soler&Palau Silent-100 CHZ
Габаритне креслення Soler&Palau Silent-100 CHZ
















