Вентилятор з датчиком вологості і регулятором швидкості Soler&Palau EcoAIR LC ECOWATT

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 15-60 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 20-32 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Повітряний фільтр | Немає |
| Рівень захисту | IPх4 |
| Номінальна частота обертання | 890/1350 об/хв |
| Опції керування | Таймер |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 158 х 158 х 127 мм |
| Споживана потужність, Вт | 0,8-5,6 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 °C |
| Вага | 0.57 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Енергоефективний відцентровий вентилятор Soler&Palau EcoAIR HLC ECOWATT унікальний у своєму роді оскільки в одному пристрої знаходяться датчик вологості, таймер, потенціометр, silent блок.
Що ж дають перераховані вище пристрої в плані функціональності своєму власникові?
"Сайлент блок" це своєрідна шина гасящая вібрації від роботи двигуна вентилятора, навіть в інтенсивному режимі ЭкоЭйр Эковат буде знаходиться в межах 32 дб шуму.
Сам двигун постійного струму відноситься до класу енергоефективного обладнання і споживає не більше 5,7 Вт потужності. Потенціометр використовується для регулювання швидкості вентилятора якщо це буде потрібно.
Використання датчика вологості і таймера:
1 режим - постійна робота з низькою витратою повітря до сигналу від датчика вологості (відбулося підвищення вологості повітря) на включення інтенсивного режиму або при встановленому вимикачі інтенсивний режим на час встановлене таймером.
2 режим - відцентровий вентилятор включається по сигналу від датчика/гігростата або окремого вимикача (час роботи визначається таймером), або робота за встановленим інтервалам на таймері.
Тобто ви отримуєте відразу чотири варіанти управління роботою вентилятора, залежно від пори року і частоти використання приміщення можна чергувати їх.
Якщо вам потрібно використовувати витяжний вентилятор Soler&Palau EcoAIR HLC ECOWATT у другому режимі, то виробник рекомендує ставити йде в комплекті зворотний клапан, що б запобігти потраплянню холодного повітря з вулиці.
Робоча характеристика Soler&Palau EcoAIR LC ECOWATT














