Вентилятор для ванної Vortice Vario 230/9 AR LL S

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Vortice |
| Розхід повітря | 700 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 43,6 дБа |
| Тип монтажу | Установка в тонкі стіни, стелю та вікна |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Номінальна частота обертання | 1200 |
| Опції керування | Реверсивна робота |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Автоматична заслінка |
| Розміри, мм | 294 х 297 х 163 мм |
| Споживана потужність, Вт | 35 Вт |
| Робоча температура, °C | до +50 °C |
| Вага | 3.45 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 225 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Реверсивний (припливно-витяжною) осьовий вентилятор Vario 230/9 AR LL S – гарант надійної та ефективної роботи пристроїв протягом довгих років від італійської компанії Vortice. Вентилятори призначені для нормалізації мікроклімату приміщення, створюючи постійний відтік витяжного і приплив атмосферного повітря в невеликих приміщеннях, навіть з підвищеним рівнем вологості.
Пристрої оснащені інноваційними двигунами і автоматичними жалюзі, які в рази підвищують продуктивність вентиляторів, захищаючи їх від проникнення пилу, комах та інших шкідливих елементів, які здатні нашкодити навколишньому середовищу.
Корпус і внутрішні елементи вентилятора Vortice Vario 230/9 AR LL S виготовлені з якісного матеріалу – полістиролу, який крім своєї міцності також може похвалитися ударостійкістю. Зовнішні решітки вентилятора виконані з ABS пластику, стійкого до впливу УФ-випромінювання.
Ще однією корисною властивістю вентиляторів цього модельного ряду є комплектація автоматичним запірним повітряним клапаном, що запобігає зворотній тязі при вимкненому вентиляторі. Також обладнання мають корисну функцію реверсу, яка розв'язує питання припливу і витяжки повітря одним вентилятором.
Вентилятори Vortice Vario 230/9 AR LL S – це моделі, які відрізняються тривалим терміном використання, а також високою ефективністю. Весь модельний ряд комплектується двигунами на шарикопідшипниках, які гарантують Вам 30000-годинну безперебійну роботу.
Вентилятори рекомендують використовувати для вентиляції будівель різних функціональних призначень, таких як торгові і спортивні зали, ресторани, готелі, кафе, а також адміністративні та складські приміщення.
Завдяки якісно виконаним робочим колесам, вентилятори Vortice Vario 230/9 AR LL S з легкістю можна назвати кращими в своєму класі за показниками низького енергоспоживання.
Робоча характеристика Vortice Vario 230/9 AR LL S
Габаритне креслення Vortice Vario 230/9 AR LL S


















