Вентилятор для ванної Vortice Vario 150/6 AR LL S

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Vortice |
| Розхід повітря | 380 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 49,6 дБа |
| Тип монтажу | Установка в тонкі стіни, стелю та вікна |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 2110 |
| Опції керування | Реверсивна робота |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Автоматична заслінка |
| Розміри, мм | 215 х 218 х 131 мм |
| Споживана потужність, Вт | 35 Вт |
| Робоча температура, °C | до +50 °C |
| Вага | 2.07 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 150 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Припливно-витяжні осьові вентилятори Vortice Vario 150/6 AR LL S – сучасні вентиляційні установки, які працюють для припливу/витяжки повітря через стіну/вікно або повітропровід, довжина якого має становити не більше 2-х метрів. Перемикання режиму роботи (приплив/витяжка повітря) досягається завдяки зміні напрямку обертів лопатей. Виробники компанії Vortice рекомендують встановлювати прилади в приміщеннях побутового або адміністративного типу. Завдяки своїм компактним розмірам та універсального дизайну вентилятори відмінно вписуються в будь-який інтер'єр і малопомітні навіть в таких маленьких приміщеннях як санвузол або кухня.
Значною особливістю даного модельного ряду є оснащення пристроїв автоматичним запірним повітряним клапаном, що запобігає зворотну тягу при вимкненому вентиляторі. Автоматичні жалюзі перебуваючи в закритому стані перешкоджають попаданню в приміщення пилу, шуму і комах. Вентилятори також мають високий ступінь захисту пристрою від вологи (IPX4). Додатковою перевагою пристроїв вважається швидкий і зручний монтаж і подальша експлуатація агрегатів.
Компанія подбала і про якісних матеріалах з яких складаються елементи вентиляторів Vortice Vario 150/6 AR LL S. Це і ударостійка пластмаса АВС (корпус вентилятора, решітка, зовнішні елементи), і полістирол (внутрішні елементи). Ці матеріали також мають стійкість до впливу УФ-променів. Купуючи вентилятори Vortice серії Vario 150/6 AR LL S, можна досягти максимально комфортних умов мікроклімату в приміщенні, працюючи при цьому гранично тихо і витрачаючи мінімальну кількість електроенергії.




















