Вентилятор для ванної Vortice Punto M 150/6" A PIR LL

Вентилятор для ванної Vortice Punto M 150/6" A PIR LL
Код товару: a-S-Sidek-1159
AI аналітика товару
Основні характеристики
Бренд:
Vortice
Розхід повітря:
335 м³/год
Площа до, м²:
20
Рівень шуму, дБ:
46 дБа
Тип монтажу:
Вбудований, настінний
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Вентилятор для ванної Vortice Punto M 150/6" A PIR LL
| Бренд | Vortice |
| Розхід повітря | 335 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 46 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 2100 |
| Опції керування | Датчик руху |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Автоматична заслінка |
| Розміри, мм | 214 х 215 х 117 мм |
| Споживана потужність, Вт | 30 Вт |
| Робоча температура, °C | до +50 °C |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 150 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Вентилятори осьового типу Vortice Punto M 150/6" A PIR LL призначені для встановлення в трактах круглого перерізу. Корпус і сітка вентиляторів виготовлені із спеціального ABS пластику, який стійкий до зовнішніх впливів. Двигун вентилятори осьового типу має дві швидкості обертання.
Моделі вентиляторів М рекомендовано встановлювати в невеликих приміщеннях, наприклад в кухнях, ванних кімнатах або підсобних приміщеннях. Для підключення осьового вентилятора до електромережі є спеціально передбачені отвори на корпусі.
Лицьова сітка вентилятора кріпитися до корпусу на засувках, що дозволить швидко і просто встановити і отримати її для обслуговування. Діаметр робочого колеса становить 150 мм. Детальну інформацію та ціни осьових вентиляторів Vortice Punto M 150/6" A PIR LL Ви можете дізнатися у операторів Alter Air.
Робоча характеристика Vortice Punto M 150/6" A LL PIR
Габаритне креслення Vortice Punto M 150/6" A LL PIR
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити















