Вентилятор для ванної Vortice 230/9 P LL S

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Vortice |
| Розхід повітря | 700 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 43.6 ДБ |
| Тип монтажу | Віконний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 1200 |
| Опції керування | Шнуровий вимикач |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Розміри, мм | 294 х 297 х 163 мм |
| Споживана потужність, Вт | 38 Вт |
| Робоча температура, °C | до +50 °C |
| Вага | 3.45 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 230 |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Вентилятори осьового типу Vortice 230/9 P LL призначені для монтажу в системах повітроводів в тонких стінах та віконного монтажу. Деталі вентилятора виготовлені з екологічно чистої пластмаси, що дозволяє повторно використати матеріал після переробки. Робоче колесо та корпус вентилятора виконані з високоякісної пластмаси, яка є стійкою до зовнішніх дій.
Двигун осьового вентилятора укомплектований шарикопідшипниками, що дозволяє збільшити робочий ресурс моделі. Варто зазначити, що вентилятор керується за допомогою дротового вимикача, що є актуальним для ситуаційного керуванням роботою приладу.
Осьовий вентилятор Vortice 230/9 P LL може працювати як на притоці, так і витяжку повітря. Вентилятори забезпечують високий рівень продуктивності, до того ж споживають найменшу кількість енергії. Деталі щодо даного девайсу Ви можете дізнатись в операторів Альтер Ейр.








