Вентилятор для ванної Systemair BF Silent 120 HT

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | 140 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 34 дБ |
| Тип монтажу | Настінний, Стельовий |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Опції керування | Таймер, датчик вологості |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Розміри, мм | 184 х 184 х 81 мм |
| Споживана потужність, Вт | 14 Вт |
| Робоча температура, °C | + 50 °C |
| Вага | 0.77 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Вентилятор Systemair BF Silent 120 HT - якісне та ефективне обладнання за доступною ціною. Пристрій споживає мінімальну кількість енергії, але при цьому працює максимально ефективно. З його допомогою ви зможете якісно оновлювати повітря в побутовому просторі, а також позбудетеся неприємних запахів і вологи. Systemair BF Silent 120 HT оснащений таймером і датчиком вологи, які дають можливість користувачеві запрограмувати витяжку на потрібний режим роботи. Так датчик вологості автоматично вмикатиме пристрій, щойно рівень вологи підвищуватиметься вище зазначеного в налаштуваннях. Таймер дає змогу продовжити вентиляцію ще на якийсь час, у такий спосіб забезпечуючи ретельніше очищення повітря в приміщенні.
Особливості вентилятора Systemair BF Silent 120 HT
Вентилятор Systemair BF Silent 120HT має хороший вологозахист - IPX4. Такий рівень захисту вказує на те, що пристрій може бути встановлений у кімнатах із високим рівнем вологості - у ванних, туалетах, санвузлах. Ба більше, за такого рівня захисту ви можете не боятися, що періодичне потрапляння дрібних бризок води виведе витяжку з ладу.
Також виробник подбав про те, щоб вентилятор не заважав своїм шумом під час роботи. Для того, щоб агрегат тихо працював і не вібрував під час максимального навантаження, інженери використовували у його виготовленні найякісніші матеріали та деталі. Крильчатка вентилятора має особливу конструкцію, яка сприяє зниженню звукового тиску під час роботи. Зважаючи на це, за потреби витяжка може бути встановлена в житловому просторі. Корпус моделі виготовлено з якісного ABS-пластика, який не боїться ударів, подряпин, ультрафіолетового випромінювання.
Ще одна особливість - наявність зворотного клапана. Оснащення BF Silent 120HT заслінкою проти зворотної тяги сприяє більш якісній роботі системи вентилювання. Адже після вимкнення вентилятора, клапан закриває отвір, через який у приміщення може потрапити холодне або гаряче повітря з вулиці, а також неприємні запахи з повітропроводу.
Переваги вентилятора Systemair BF Silent 120 HT
Вентилятор Systemair BF Silent 120 HT досить простий в управлінні. Кожен користувач може вибрати спосіб найбільш для нього зручний. Керувати витяжкою можна за допомогою вимикача ON/OFF, або ж під'єднати управління до одного з вимикачів світла. Дана модель вентилятора підійде для будь-якої системи вентиляції, тому що її робота розрахована як на періодичне, так безперервне функціонування.
Витяжний пристрій BF Silent 120 HT має вбудований теплозахист, який не дає йому перегріватися в періоди інтенсивного функціонування. Щойно температурні показники підійматися до критичних, захист автоматично вимикає вентилятор і не дає його ввімкнути, поки він повністю не охолоне.
Цю модель вентилятора можна встановити в будь-якому приміщенні, оскільки монтувати його можна не тільки на стіні, а й на стелі. Повітря виводити з приміщення витяжка може як безпосередньо назовні, так і через короткий повітропровід. А білий колір пристрою і його лаконічний дизайн роблять його придатним практично для будь-якого інтер'єру
















