Вентилятор для ванної Systemair BF Silent 100T

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | 83 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 26 дБ |
| Тип монтажу | Настінний, Стельовий |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Опції керування | Таймер |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Розміри, мм | 164 х 164 х 70 мм |
| Споживана потужність, Вт | 8 Вт |
| Робоча температура, °C | + 50 °C |
| Вага | 0.73 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Шукаєте якісне обладнання для вентиляції ванної кімнати та інших побутових приміщень? Вентилятор Systemair BF Silent 100T допоможе вам вирішити всі проблеми. Ця модель якісно справляється зі своїми завданнями, ефективно видаляючи з житлового простору відпрацьоване повітря, неприємні запахи та вологу. Systemair BF Silent 100T оснащений таймером, за допомогою якого ви можете налаштувати його роботу під свої індивідуальні переваги. Це означає, що ви можете задати період часу, в який вентилятор продовжить працювати після вимкнення.
Особливості вентилятора Systemair BF Silent 100T
Вентилятор BF Silent 100T має просте зрозуміле управління, з яким з легкістю впорається будь-яка людина. Керувати роботою вентиляційного обладнання можна двома способами - за допомогою окремого вимикача ON/OFF або вимикача світла.
Також ця модель має вбудований клапан проти зворотної тяги. Цей елемент вентиляційного обладнання відіграє важливу роль - він запобігає руху повітря у зворотному напрямку. Якщо сказати простіше, не дає холодному повітрю, неприємним запахам із вентиляційного каналу потрапляти назад у приміщення.
Ще одна особливість BF Silent 100T - це наявність вбудованого теплового захисту. Завдяки наявності такої системи безпеки вентилятор ніколи не нагріється до критичної температури, яка може стати причиною поломки агрегату або спровокувати пожежу. Якщо з якоїсь причини вентилятор перегріватиметься, то система автоматично його вимкне, і ввімкнутися повторно він зможе тільки після повного охолодження.
Великим плюсом також є і те, що цей пристрій працює з мінімальним шумом. Крильчатка обладнання спроєктована таким чином, щоб під час роботи не створювати гучних звуків. Завдяки такій особливості конструкції вентилятор працює з комфортним звуком навіть на максимальних обертах.
Переваги вентилятора Systemair BF Silent 100T
Як ви вже, напевно, зрозуміли, вентилятор Systemair BF Silent 100T має багато переваг, які вигідно його виділяють на тлі подібних пристроїв. Корпус агрегату виготовлено з ABS-пластика, який не боїться ударів, подряпин і прямих сонячних променів. Завдяки тому, що виробник не економив на виборі матеріалу для виготовлення корпусу, вентилятор прослужить вам довгі роки, зберігаючи свій зовнішній вигляд і функціональність. Також варто відзначити наявність у цієї моделі рівня захисту IPX4. Такий клас захисту вказує на те, що вентилятор можна встановлювати в приміщеннях з високою вологістю, і це ніяк не позначиться на його ефективності та зовнішньому вигляді.
Ще одна перевага моделі - це її асинхронні двигуни, які встановлені на якісних герметичних підшипниках. Вони підходять як для інтенсивної безперервної роботи, так і для періодичного використання. Незалежно від того, в якому темпі працюватиме ваша витяжка, вентилювання приміщення завжди буде якісним. Двигуни можуть працювати як на частоті 50 Гц, так і на частоті 60 Гц. Монтаж у моделі також цілком простий, головне дотримуватися всіх інструкцій. Вентилятор Systemair BF Silent 100T можна встановити як на стіні, так і на стелі. Ефективність роботи в обох випадках буде максимальною.


















