Вентилятор для ванної Soler&Palau Silent Dual 200

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | від 60 до 170 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | до 34 дБа |
| Тип монтажу | Настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP 45 |
| Номінальна частота обертання | от 1080 до 2280 об/х |
| Опції керування | Датчик вологості |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 167 х 167 х 157 мм |
| Споживана потужність, Вт | від 7 до 17 Вт |
| Робоча температура, °C | - 5 ... + 40 |
| Вага | 0.78 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Soler&Palau SILENT DUAL 200 - автоматизований витяжний вентилятор, який використовується для виведення відпрацьованого повітря, підвищеної вологості, запахів з невеликих приміщень. Інтелектуальний вентилятор автоматично регулює свою роботу, реагуючи на параметри навколишнього середовища. Оснащений датчиком вологості і датчиком руху. Завдяки подвійний декоративної кришці об'єднує в собі високу продуктивність з привабливим дизайном.
SILENT DUAL ЦЕ:
- 2 ВХОДИ ПОВІТРЯ
- 2 ДАТЧИКИ
- 2 РЕЖИМИ РОБОТИ
- 2 ДРОТИ ДЛЯ ПІДКЛЮЧЕННЯ
КОНСТРУКЦІЙНІ ОСОБЛИВОСТІ
КОРПУС
Виготовлений з ударостійкого пластику білого кольору. Декоративна кришка є аеродинамічною, її спеціальна конструкція дозволяє повітрю надходити через центр і по периметру - це збільшує прохідність повітря і покращує продуктивність пристрою. На панелі розташований невеликий індикатор, який вказує на роботу вентилятора.
Soler&Palau Silent Dual 200 комплектується знімним зворотним клапаном з напрямним апаратом.
Кожна модель оснащена гумовими амортизаторами, які сприяють зменшенню шуму при функціонуванні вентилятора.
АВТОМАТИКА
Головною особливістю Silent Dual 200 є вдосконалена автоматика - датчики вологості і руху. Датчик руху має широкий кут виявлення, що сприяє його точній роботі.
Електронна плата, передбачена в пристрої, захищена кришкою з ущільнювачем і відзначена рівнем захисту IP45 - від крапель, пилу і великих частинок.
МОДИФІКАЦІЇ
Серія Soler&Palau Silent Dual представлена трьома моделями, які передбачені для різних діаметрів повітропроводів:
- Silent Dual 100 - для діаметру 100 мм
- Silent Dual 200 - для 120 мм.
- Silent Dual 300 - для 150 мм.
ЗАСТОСУВАННЯ
Вентилятори Soler&Palau Silent Dual 200 відмінно справляються з витяжкою повітря у невеликих приміщеннях - ванних кімнатах, санвузлах, коморах, гардеробах і т.д.
Удосконалена автоматика передбачає відсутність людського втручання і максимальний комфорт. Вентилятор має два режими роботи: періодичний і постійний, кожен з яких має свій функціонал:
МОНТАЖ/ОБСЛУГОВУВАННЯ
Soler&Palau Silent Dual 200 використовується для монтажу в повітроводи діаметром 120 мм. Два дроти для підключення забезпечують максимально просту і швидку установку пристрою.
Зовнішня кришка легко знімається, що гарантує швидкий доступ до пристрою. Вентилятор не потребує спеціалізованого обслуговування, лише періодичного очищення від накопиченого бруду і пилу.
ALTER AIR є офіційним дилером компанії Soler&Palau, тому ми надаємо:
- офіційну гарантію;
- професійний монтаж та обслуговування;
- вигідні ціни та знижки;
- великий вибір моделей.
Наші менеджери завжди готові проконсультувати вас і порадити, який вентилятор краще купити для вашого приміщення, з урахуванням всіх технічних особливостей, побажань і бюджету.
Телефонуйте 0-800-33-08-28 або замовляйте зворотний дзвінок на нашому сайті.КРИВА ПРОДУКТИВНОСТІ










