Вентилятор для ванної Soler&Palau Silent 100 CZ Silver

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 95 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 26,5 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Сріблястий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 2400 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 158 х 158 х 109,3 мм |
| Споживана потужність, Вт | 8 Вт |
| Робоча температура, °C | від 0 до +40 °C |
| Вага | 0.57 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Soler&Palau Silent 100 CZ Silver створений для використання в гардеробних, санвузлах, ванних кімнатах, інших приміщеннях, в яких обмежений повітрообмін, підвищена вологість. Вентилятор забезпечує нормальний мікроклімат.
Основне гідність SILENT - безшумна робота, кріплення здійснюється за допомогою гумових "сайлент-блоків", крім цього решітки вентилятора має аеродинамічну форму. Рівень шуму - 26,5 дБ, не перевищує допустимі норми, відповідні комфортного перебування в приміщенні. Клапан зворотного ходу не допускає рух повітряного потоку з вентиляційної шахти, літера «З»свідчить про це.
Зовнішні характеристики відповідають самим вишуканим дизайнерським рішенням, модель універсальна. Soler&Palau Silent 100 CZ Silver, придбаний у Альтер Ейр - це найвигідніша ціна, гарантія якості, кваліфіковані консультації.
Робоча характеристика Soler&Palau Silent-100 CZ Silver
Габаритне креслення Soler&Palau Silent-100 CZ Silver

















