Вентилятор для ванної Meltem V-II 30/60-F

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Meltem |
| Розхід повітря | 30/60 м³/г |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 44,5 дБа |
| Тип монтажу | Настінний, вбудований, стельовий |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Повітряний фільтр | G2 |
| Рівень захисту | IPX5 |
| Опції керування | Датчик вологості |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Розміри, мм | 263 х 263 х 150 мм |
| Споживана потужність, Вт | 17 Вт |
| Робоча температура, °C | до +45℃ |
| Вага | 2 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 80 мм |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Витяжні вентилятори V-II 30/60-F від компанії Meltem - чудове рішення для боротьби з надлишковою вологістю і запахами в брудних зонах приміщення, таких як ванна, туалет, кухня, гардеробна тощо. Виробник приділяє особливу увагу високій продуктивності своїх вентиляційних приладів, тому модель V-II 30/60-F здатна забезпечити обмін повітря об'ємом 60 м3 на годину, підтримуючи комфортний мікроклімат у невеликому приміщенні.
Характеристики Meltem V-II 30/60-F
Meltem V-II 30/60-F виділяються високою якістю збірки і використовуваних матеріалів. Особливо міцний пластик, з якого виготовляється прилад, стійкий до різних механічних впливів, а також ультрафіолетових променів, тому пристрій прослужить вам дуже довго.
Також варто відзначити низькі шумові характеристики та економічність витяжних вентиляторів V-II 30/60-F. Споживаючи не більше 17 Вт і видаючи до 44,5 дБа шуму за максимальної продуктивності роботи, ці пристрої забезпечують акустичний комфорт у будинку і низькі витрати на електроенергію.
Щоб вентилятори цієї моделі працювали безпечно, виробник передбачив систему вологозахисту. Так, Meltem V-II 30/60-F можна сміливо встановлювати поблизу душових кабін або умивальника, не турбуючись про можливі несправності внаслідок потрапляння вологи.
Додатково вентилятори Meltem V-II 30/60-F мають максимально просте управління. Підключивши живлення пристрою до вимикача освітлення в приміщенні, користувач може вручну активувати і деактивувати витяжку, натискаючи необхідні клавіші.
Таким чином, Meltem V-II 30/60-F - це одна з найкращих моделей витяжних вентиляторів для різних типів приміщень. Ці пристрої створюють приємну атмосферу всередині та запобігають застою вологи.










