Вентилятор для ванної Meltem V-II 30/100-F

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Meltem |
| Розхід повітря | 30/100 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 47,5 дБа |
| Тип монтажу | Настінний, вбудований, стельовий |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Повітряний фільтр | G2 |
| Рівень захисту | IPX5 |
| Опції керування | Датчик вологості |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Розміри, мм | 263 х 263 х 150 мм |
| Споживана потужність, Вт | 27,4 Вт |
| Робоча температура, °C | до +45℃ |
| Вага | 2 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 80 мм |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Meltem V-II 30/100-F - це модель витяжного вентилятора від німецького виробника, що працює на двох швидкостях. Активувавши перший режим, пристрій забезпечуватиме повітрообмін із продуктивністю 30 м3/год, налаштувавши другий режим - із продуктивністю 100 м3/год.
Головна особливість витяжного вентилятора Meltem V-II 30/100-F полягає в наявності датчика вологості. Принцип роботи такого індикатора простий, прилад моніторить відповідні показники в приміщенні і, за необхідності, регулює роботу вентилятора для швидкого досягнення заданих значень за рівнем вологи.
Характеристики Meltem V-II 30/100-F
Крім високої продуктивності, яка дає змогу досягти високого рівня комфорту в будинку, витяжні вентилятори Meltem V-II 30/100-F також вирізняються оптимальними шумовими характеристиками. На стандартній швидкості шум від цієї моделі практично не чути, а його рівень відповідає нормам для спальних зон. Разом з цим, важливо відзначити економічність вентиляторів Meltem V-II 30/100-F, споживана потужність даних пристроїв не перевищує 27,4 Вт, тому переживати про високі рахунки за електроенергію вам не доведеться.
Для надійного функціонування витяжні вентилятори Meltem V-II 30/100-F були оснащені різними системами захисту. Серед них виділяється вологозахист, який дає змогу безпечно використовувати ці моделі поблизу відкритих джерел вологи.
Насамкінець, важливо відзначити простоту керування витяжними вентиляторами Meltem V-II 30/100-F. Підключивши живлення приладу до вимикача світла, користувач може з легкістю активувати і деактивувати роботу витяжки одним натисканням на відповідні клавіші.
Як наслідок, Meltem V-II 30/100-F є незамінним помічником у підтримці нормального мікроклімату в будинку або іншому приміщенні.




















