Вентилятор для ванної Maico ER 60 EH

Вентилятор для ванної Maico ER 60 EH
Код товару: a-14646
AI аналітика товару
Основні характеристики
Бренд:
Maico
Розхід повітря:
35/61 м³/ч
Площа до, м²:
20
Рівень шуму, дБ:
33 дБа
Тип монтажу:
Вбудований, настінний, стельовий
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Вентилятор для ванної Maico ER 60 EH
| Бренд | Maico |
| Розхід повітря | 35/61 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 33 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний, стельовий |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень захисту | IP X5 |
| Опції керування | Датчик вологості |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Розміри, мм | 251х251 мм |
| Споживана потужність, Вт | 11/21 Вт |
| Робоча температура, °C | 40 °C |
| Гарантія | 36 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Компанія Maico зарекомендувала себе як надійний виробник кліматичної техніки. Уже багато років бренд виробляє якісне вентиляційне обладнання та оновлює вже відомі всім серії. Серія витяжних вентиляторів Maico ER так само продовжує випускатися вже в нових удосконалених модифікаціях.
Модель ER 60 EH - витяжний вентилятор з об'ємною витратою повітря 35/61 м3 / ч з перемиканням базового навантаження і датчиком вологості. Особливістю даного обладнання є автоматична активація роботи. Завдяки спеціальному датчику, вентилятор контролює рівень вологості в приміщенні і включається, коли норма перевищується.
На відміну від інших оновлених модифікацій, ця модель не призначена для витяжної вентиляції в двох приміщеннях. Включати обладнання можна також за допомогою і вимикача світла, наприклад, повного навантаження.
У разі стандартного включення, пристрій може працювати в режимі базового навантаження до підвищення рівня вологості, тоді вентилятор активує повне навантаження, поки показники не нормалізуються. Так само агрегат може працювати і без режиму базового навантаження, активація повної здійснюється вручну. Відключення вентилятора здійснюється автоматично через 60 хвилин роботи в базовому навантаженні.
Завдяки енергоефективного двигуну EC з кульковими підшипниками вентилятор може працювати тривалий час без втрати ефективності. Крім того, двигун оснащений підвищеним захистом від перевантаження.
Окрему увагу потрібно приділити зовнішнішньому вигляду вентилятора. Передня панель приховує двигун та інші комплектуючі та служить захистом від попадання всередину корпусу води, пилу та інших дрібних частинок. Спеціальні фільтри G2 призначені для захисту внутрішніх компонентів від засмічення. Міняти фільтруючі елементи легко і просто без додаткових інструментів.
Ступінь захисту IP X5 дозволяє встановлювати витяжний вентилятор в місцях з підвищеним рівнем вологості, наприклад, ванна кімната, санвузол або кухня. Монтаж здійснюється легко завдяки спецыальному кріпленню. Для вентиляторів даної серії використовується корпус для прихованого монтажу ER-UP / GH, який не йде в базовій комплектації обладнання. До електрики пристрій підключається за допомогою штекерного з'єднання.
Купити витяжний вентилятор для ванної кімнати ER 60 EH можна в компанії Альтер Ейр. Телефонуйте за номером 0800330828 або залишайте заявку на сайті alterair.ua.
Доставка товару здійснюється за попереднім замовленням!
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити


















