Вентилятор для ванної Maico AWB 120 ST

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Maico |
| Розхід повітря | 150 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 50 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень захисту | IP45 |
| Опції керування | Таймер |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Розміри, мм | 180х180 мм |
| Споживана потужність, Вт | 20 Вт |
| Робоча температура, °C | 40°C |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантія | 12 |
| Диаметр подключения, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 V / 50 Hz |
Настінні осьові вентилятори AWB 120 ST призначені для монтажу безпосередньо на стінах приміщень. Дані вентилятори можуть бути використані в системах вентиляції при безперервній роботі. Ідеально підходять, як витяжний вентилятор для ванної кімнати і туалету.
Безшумні вентилятори, що не вимагають обслуговування, легко чистяться, мають сучасний дизайн, з таймером уповільнення, а також з автоматичним внутрішнім клапаном.
Вентилятори даної серії мають зносостійкий двигун з підшипниками, термічну захист від перевантажень, а також захист від утворення конденсату при установці вентилятора у ванній на стелі.
Корпус вентиляторів виготовляється з ударопрочной пластмаси. Перевагою вентиляторів є можливість установки в будь-якому положенні.
Вентилятори для ванної призначені для установки в вентиляційних каналах з діаметром 100мм, 125 мм. Вентилятори AWB можуть бути встановлені в таких типах приміщень, як офіс, котедж, підвал, ванна і т. п.
Перед установкою і монтажем настінних витяжних вентиляторів, необхідно ознайомитися з інструкцією.
Отримати більш детальну інформацію про те, як вибрати вентилятор для ванної, а також купити вентилятор для ванної AWB 120 ST, Ви можете, звернувшись до консультантів компанії Альтер Ейр.
Рабочая характеристика Maico AWB 120 ST
Габаритне креслення Maico AWB 120 ST




















