Вентилятор для ванної Electrolux EAFR-120 Steel

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Electrolux |
| Розхід повітря | 195 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 31 дБа |
| Тип монтажу | Настінний |
| Колір | Сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Потужність | 20 Вт |
| Номінальна частота обертання | 2483 |
| Опції керування | Стандарт |
| Ширина | 175 мм |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Висота | 165 мм |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 175х165 мм |
| Споживана потужність, Вт | 20 Вт |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Глибина | 106 мм |
| Глибина патрубка | 85 мм |
Осьовий вентилятор Electrolux EAFR-120 Steel – безшумне обладнання для витяжки відпрацьованого повітря з невеликих приміщень. Дане обладнання забезпечено зворотним клапаном для запобігання попадання відпрацьованого повітря повторно у приміщення, а також двигуном на кулькопідшипниках, завдяки якому ефективність вентилятора значно збільшується.
Конструкційні особливості
Обладнання Rainbow EAFR-120 – це відмінне рішення для швидкого та якісного видалення забрудненого повітря з приміщень. Робота даної техніки направлена на усунення таких подразників як: пил, алергени, конденсат, підвищена волога, цвіль тощо.
Витяжний вентилятор Electrolux Rainbow EAFR-120 має такі переваги:
- Захист IPX4 – запобігає потраплянню бризгів всередину вентилятора.
- Корпус з ABC пластика – робить техніку міцною та стійкою до зовнішніх подразників (сонячних променів, потрапляння дрібних деталей на корпус вентилятора тощо).
- Двигун на кулькопідшипниках – знижує звуковий тиск, дозволяє обладнанню працювати ефективніше.
- Зворотний клапан – запобігає зворотну тягу.
Осьовий вентилятор Electrolux Rainbow EAFR-120 – сталевий, даний колір виконання вигідно відрізняє техніку від подібних вентиляторів інших виробників. Вентилятор EAFR-120 вдало підійде для приміщень, як зі стандартним, так і незвичайним дизайн рішенням. Відмінною рисою вентилятора є його малошумність, яка при максимальній роботі досягає лише 31 дБа, відповідно ви можете не хвилюватися про комфорт та сон мешканців, використовуючи обладнання вночі.
Застосування
Використовувати вентилятори Electrolux серії Rainbow EAFR-120 можна як в побутових, так і комерційних приміщеннях: будинках, квартирах, готелях, офісах, кафе тощо.
Монтаж, обслуговування та управління
Монтаж – настінний/стельовий, проводиться самостійно – чітко дотримуючись інструкції, або за допомогою професійно навченого персоналу. Ми радимо дотримуватись другого варіанту. Управління вентилятором Electrolux Rainbow EAFR-120 здійснюється завдяки зовнішньому регулятору. Обслуговування складається з періодичної чистки вентилятора від пилу та дрібного сміття, перед чищенням техніку слід відключити.
Купити осьовий вентилятор Rainbow EAFR-120 можна в салоні кліматичного обладнання Альтер Ейр або зателефонувавши за номером 0-800-33-08-28. Для більш детальної консультації або підбору обладнання тисніть кнопку зворотного зв'язку та найближчим часом ми вам зателефонуємо.

















