Вентилятор для ванної ELECTROLUX EAFR-100 white

Вентилятор для ванної ELECTROLUX EAFR-100 white
Код товару: a-KST-0007
AI аналітика товару
Основні характеристики
Бренд:
Electrolux
Розхід повітря:
100
Площа до, м²:
20
Рівень шуму, дБ:
30 дБА
Тип монтажу:
Вбудований, настінний
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Вентилятор для ванної ELECTROLUX EAFR-100 white
| Бренд | Electrolux |
| Розхід повітря | 100 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 30 дБА |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IPх4 |
| Номінальна частота обертання | 2524 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 150х140 мм |
| Споживана потужність, Вт | 15 Вт |
| Вага | 0.46 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
ELECTROLUX EAFR-100 - модель серії Rainbow шведської компанії кліматичної техніки. Вона призначена для видалення забрудненого повітря з нежитлових кімнат. Може використовуватися в наступних приміщеннях:
• санвузлах;• ванних кімнатах;
• коморах;
• гардеробних;
• пральнях;
• кухні.
Вентилятор ELECTROLUX EAFR 100 володіє високою продуктивністю в 100 м3/ч і безшумною роботою, виробляє до 30 дБА.
Для безпечної роботи в кімнаті з високою концентрацією вологи, пристрій оснащений ступінню захисту від вологи - IPx4.
Устаткування можна використовувати для переміщення повітря з великим об'ємом пилу, кислотами та іншими хімічними речовинами.
Вентилятори ELECTROLUX EAFR100 виготовлені з АБС пластика, який не деформується і не втрачає колір. Корпус пристрою надійно захищає його від потрапляння дрібних сторонніх предметів.
Надійність роботи забезпечує двигун з підшипниками кочення, які характеризуються зносостійкістю і довгостроковою роботою.
Встановлювати обладнання можна в стіну, в стелю або вентиляційний канал.
Звертайтеся в Альтер Ейр для замовлення. Телефонуйте за номером 0-800-33-08-28 або залишайте заявку на сайті.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити




















