Вентилятор для кухонної витяжки Soler&Palau CK-60 F

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 415/625 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 54/59 дБа |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Робочий діапазон температур | от 5 до 35 °С |
| Номінальна частота обертання | 1740/2475 об/хв |
| Тип вентилятора | Побутовий |
| Розміри, мм | 294 х 362 х 174 мм |
| Споживана потужність, Вт | 96 Вт, 160 Вт |
| Вага | 4.7 кг |
| Призначення | Для будинку, для квартири, для кухні, для зонта |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 125 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
| Фазність | однофазний |
Відцентрові вентилятори Soler&Palau CK-60 F призначені для використання в приміщеннях виробничих або побутових кухонь. Найбільш ефективно їх використовувати, монтуючи всередині кухонного парасольки безпосередньо над робочою кухонною поверхнею.
Завдяки спеціальній конструкції, дані агрегати можу видаляти значна кількість повітря з високим вмістом вологи та жиру. Металева решітка захищає робоче колесо і повітроводи від жиру, а піддон для конденсату накопичує вологу. При величині кухонного парасольки 90 сантиметрів, кухонні вентилятори можуть викидати повітря в димарі значної довжини - до 30 метрів. Характерною особливість вентилятори Soler&Palau CK-60 F є однофазний двошвидкісний електродвигун, швидкість якого можна регулювати за допомогою спеціального перемикача.
Корпус відцентрових вентиляторів Soler&Palau CK-60 F виготовлений з високоякісного пластику. Для запобігання потрапляння сторонніх предметів всередину вентилятора, всі агрегати Soler&Palau CK-60 F оснащені захисною решіткою. Кухонні вентилятори Soler&Palau CK-60 F можуть ефективно працювати при температурі від 5 до 35 градусів Цельсія.
Відцентровий вентилятор Soler&Palau CK-60 F легко розбирається, всі внутрішні деталі можуть митися в посудомийній машині.
Купити вентилятор для кухні Soler&Palau CK-60 F в Києві Ви можете, звернувшись до фахівців Альтер Ейр за вказаними телефонами.
Конструктивні та функціональні особливості:
- Висока швидкість обертання вентилятора
- Корпус з жаростійкого пластику
- Всі деталі, що миються
- Двошвидкісний електродвигун
- Можливість видаляти жирний і вологе повітря
Робоча характеристика Soler&Palau CK-60 F
Габаритне креслення Soler&Palau CK-60 F


















