Вентиляційна установка Meltem M-WRG-II E

Вентиляційна установка Meltem M-WRG-II E
138 097 грн
Код товару: a-200309
AI аналітика товару
Основні характеристики
Бренд:
Meltem
Розхід повітря:
До 100 м³/год
Площа до, м²:
100
Рівень шуму, дБ:
до 48 дБ
Тип монтажу:
Настінний, вбудований, прихований
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Вентиляційна установка Meltem M-WRG-II E
| Бренд | Meltem |
| Розхід повітря | До 100 м³/год |
| Площа до, м² | 100 |
| Рівень шуму, дБ | до 48 дБ |
| Тип монтажу | Настінний, вбудований, прихований |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення рекуператора | Для квартири, дому, ванної |
| Повітряний фільтр | G4/F7 |
| Реверсивний режим | Немає |
| Рівень захисту | IPX4/IPX5 |
| Робочий діапазон температур | от -18 до +40 °С |
| Опції керування | Дистанційне керування, датчик СО2, датчик вологості |
| Вбудований нагрівач | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Цінова політика | Бюджетні |
| Теплообмінник | Ентальпійний пластинчастий |
| Тип електродвигуна | EC |
| Тип нагрівального елементу | Без нагрівального елемента |
| Розміри, мм | 364х590х218 мм |
| Споживана потужність, Вт | от 4,6 до 52,4 |
| ByPass | Немає |
| Вага | 8.3 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Напруга, В | 220 В |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| ККД рекуперації | 94% |
| Довжина повітропроводу | 500 мм |
| Габарити | Компактні |
вас може зацікавити


















