Трансформаторний регулятор Systemair RTRDU 4

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Швеція |
| Струм | 4 А |
| Розміри, мм | 270х323х163 мм |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 13 кг |
| Гарантія | 12 |
| Напруга, В | 400 В |
| Клас захисту | IP21 |
| Фазність | 3 |
RTRDU 4 Systemair - трансформаторний регулятор напруги, використовується для регулювання сили подається до двигуна вентилятора струму. Корпус трансформаторів виготовляється з вогнетривкого пластику, має компактні розміри і невелика вага. Перетворення швидкості відбувається шляхом зміни напруги, що подається до двигуна вентилятора Systemair.
Можливе керування двигунами декількох вентиляторів, за умови, що їх загальний струм не перевищує номінальну потужність трансформатора. Регулятор швидкості RTRDU 4 Systemair може бути підключений до кімнатного термостату типу RT, завдяки якому проводиться своєчасне відключення живлення вентилятора при перевантаженні системи.
Детальну інформацію та ціни про трансформаторах RTRDU 4 Systemair Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів компанії Alter Air.










