Трансформаторний регулятор Systemair REU 7

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Швеція |
| Струм | 7 А |
| Розміри, мм | 105х275х145 мм |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 7.05 кг |
| Гарантія | 12 |
| Напруга, В | 230 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Фазність | 1 |
Трансформаторний регулятор швидкості Systemair REU 7 з можливістю підключення додаткових пристроїв. Дана модель має п'ять ступенів регулювання швидкості, а так само захищає двигун від перегріву. Перемикання швидкості може відбуватися з допомогою перемикачів на трансформаторі, з допомогою таймера або зовнішнім перемикачем. Регулятори швидкості Systemair автоматично припиняють подачу струму до вентилятора, якщо квт вентилятора спрацьовують.
Трансформатори напруги Systemair REU 7 можуть бути підключені до кімнатного термостату типу RT, завдяки якому проводиться своєчасне відключення живлення вентилятора при перевантаженні системи. Регулятори Systemair REU 7 виготовлені з вогнетривкого пластику, мають компактні розміри.
Детальну інформацію та ціни про трансформаторах Systemair REU 7 Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Alter Air.














