Трансформаторний регулятор Systemair REU 5

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Швеція |
| Струм | 5 А |
| Розміри, мм | 105х275х145 мм |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 4.9 кг |
| Гарантія | 12 |
| Напруга, В | 230 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Фазність | 1 |
Трансформатори струму Systemair REU 5 призначені для регулювання швидкості обертання вентилятора. Регулювання здійснюється шляхом зміни напруги, що подається до двигуна вентилятора. Дані моделі оснащені функцією захисту двигуна від перегріву, при занадто великому навантаженні на систему живлення, відбувається автоматичне відключення живлення, при подальшому включення через заданий час.
Корпус Systemair REU 5 виготовляється з вогнестійкої пластику. Трансформатори напруги REU 5 можуть бути підключені до кімнатного термостату типу RT, завдяки якому проводиться своєчасне відключення живлення вентилятора при перевантаженні системи.
Детальну інформацію та ціни про трансформаторах Systemair REU 5 Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів компанії Alter Air.














