Трансформаторний регулятор Maico TR 0,8 S-2

Трансформаторний регулятор Maico TR 0,8 S-2
Код товару: a-0157.0151
AI аналітика товару
Основні характеристики
Дивитись усі характеристики
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Трансформаторний регулятор Maico TR 0,8 S-2
| Бренд | Maico |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Струм | 0.4 А |
| Розміри, мм | 95х200х120 мм |
| Частота | 50/60 Гц |
| Вага | 4.2 кг |
| Гарантія | 12 |
| Напруга, В | 400 В |
| Клас захисту | IP 00 |
| Фазність | 1 |
Регулятор швидкості обертання двигуна Maico TR 0,8 S-2 використовується для роботи з трифазними моделями вентиляторів. Серія трансформаторів TR 0,8 S-2 здатна забезпечувати теплову захист електродвигуна вентилятора, а так само, укомплектована клемами для підключення термоконтактів, які додатково будуть служити термічним захистом.
Трифазні регулятори швидкості Maico комплектуються плавким запобіжником, застосування якого захищає електродвигун вентилятора від згоряння, під час перепадів напруги в електромережі.
Детальну інформацію та ціни про регулятори Maico TR 0,8 S-2 Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Alter Air.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити





