Трансформаторний регулятор Maico TR 0,8-2

Трансформаторний регулятор Maico TR 0,8-2
Код товару: a-0157.0148
AI аналітика товару
Основні характеристики
Дивитись усі характеристики
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Трансформаторний регулятор Maico TR 0,8-2
| Бренд | Maico |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Струм | 0.4 А |
| Розміри, мм | 248х195х205 мм |
| Частота | 50/60 Гц |
| Вага | 1.9 кг |
| Гарантія | 12 |
| Напруга, В | 400 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Фазність | 3 |
Регулятор Maico TR 0,8-1 призначений для зміни частоти струму, що подається до двигуна вентилятора. Тиристорні трансформатори TR 0,8-1 оснащені вбудованим захистом двигуна, що дозволяє збільшити тривалість служби електродвигуна.
Трансформатори струму TR 0,8-1 забезпечують тепловий захист двигуна, а так само мають спеціальні клеми для підключення контактів, що забезпечують термічну захист.
Детальну інформацію та ціни про регулятори TR 0,8-1 Maico Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів компанії Alter Air.
вас може зацікавити






