Тиристорний регулятор Soler&Palau REB-2,5 N

Тиристорний регулятор Soler&Palau REB-2,5 N
7 087 грн
Код товару: a-5401272900
AI аналітика товару
Основні характеристики
Дивитись усі характеристики
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Тиристорний регулятор Soler&Palau REB-2,5 N
| Бренд | Soler&Palau |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Іспанія |
| Струм | 2.5 А |
| Розміри, мм | 80х80х22 мм |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантія | 12 |
| Напруга, В | 230 В |
| Клас захисту | IP44 |
| Фазність | 1 |
Швидкісний регулятор Soler&Palau REB-2.5 N має однофазне живлення, призначений для підтримки мікроклімату на заданому рівні. Серія REB-2.5 N розроблена спеціально для накладної установки, можливий настінний монтаж.
Регулятори Soler&Palau оснащені вбудованим плавким запобіжником, що дозволяє захищати прилад, до якого вони підключені.
В комплект поставки регуляторів Soler&Palau REB-2.5 N крім основного, входить додатковий плавкий запобіжник.
Детальну інформацію та ціни про регулятори швидкості Soler&Palau REB-2.5 N Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Alter Air.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити









