Тиристорний регулятор Ostberg VRTT 4

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Ostberg |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Швеція |
| Струм | 4 А |
| Розміри, мм | 300х425х174 мм |
| Вага | 14.6 кг |
| Гарантія | 12 |
| Напруга, В | 95-400 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Фазність | 3 |
Тиристорні регулятори Ostberg VRTT 4 здійснюють свою роботу з допомогою автотрансформатора для керування напругою живлення електродвигунів. Пристрої Ostberg VRTT 4 призначені для використання в кухнях, ванних кімнатах, що можливо завдяки влагостойкому корпусу, виготовленому з ПХВ.
Дані регулятори струму, можуть одночасно керувати декількома двигунами вентиляторів, за умови, що загальний споживаний струм не перевищує номінальний. Тиристорний регулятор швидкості серії VRTT 4 має п'ять ступенів регулювання швидкості, а так само захищає двигун від перегріву.
Детальну інформацію та ціни на регулятори швидкості Ostberg VRTT 4 Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Alter Air.














