Тиристорний регулятор Ostberg VRTT 1

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Ostberg |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Швеція |
| Струм | 1.4 А |
| Розміри, мм | 300х325х185 мм |
| Вага | 7.5 кг |
| Гарантія | 12 |
| Напруга, В | 95-400 В |
| Клас захисту | IP44 |
| Фазність | 3 |
Тиристорний регулятор Ostberg VRTT 1 призначений для плавної зміни швидкості електродвигуна. Дані моделі оснащені вбудованим захистом від пошкоджень двигуна, під час перепадів напруги. Тиристорні регулятори VRTT 1 мають п'ять ступенів зміни швидкості, а так само їх корпус виготовлений з вологостійкого матеріалу, що не піддається корозії.
Завдяки цій оболонці, регулятор швидкості Ostberg VRTT 1 може бути підключений до пристроїв, що знаходяться у вологому середовищі. Можливо управління декількома двигунами вентиляторів, за умови, що споживана потужність не перевищує номінальну потужність приладів.
Детальну інформацію та ціни про регулятори швидкості Ostberg VRTT 1 Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Alter Air.










